Okružní Třebíč

Co plánujeme v březnu
a dubnu

• Ve středu 18. 3. (Rybičky a Motýlci) a ve čtvrtek 19. 3. (Berušky a Veverky) bude ,,Jarní keramické tvoření“ pro rodiče s dětmi. ZRUŠENO
  • V pondělí 23 . 3. pojedou děti do Pasáže na divadelní představení ,, Velká dobrodružství malého brouka“. ZRUŠENO- náhradní termín bude oznámen.
  • Koncem měsíce března nebo začátkem dubna (termín bude upřesněn později) se pojedeme podívat do Trnavy na kvetoucí koniklece. ZRUŠENO
  • Ve středu 8. 4. od 8. 15 vystoupení v MŠ - ,,Pirátská plavba“.
  • Ve středu 15. 4. pojedou děti do třebíčského zámku na výukový program ,,Šikovní řemeslníci“ ( vstupné 30 Kč bude hrazeno z vybraných záloh).
  • Ve čtvrtek 23. 4. v MŠ program pro děti ,,Včeličky“ (děti se seznámí s životem včel)
  • V pátek 24. 4. budou mít přihlášené děti první lekci plavání (zájemce o plavání budeme zjišťovat od pondělí 23. 3.)